128 results in search
51 photos
58 Ocean Boulevard North Hampton NH 03862
$20,000,000
Beds: 6
Baths: 10
Sq Ft: 12,629
Days on Market: 41

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
40 photos
75 Westwood Road Sunapee NH 03782
$6,750,000
Beds: 6
Baths: 7
Sq Ft: 5,221
Days on Market: 25

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
60 photos
63 VARNEY POINT ROAD RIGHT Gilford NH 03249
$5,299,000
Beds: 6
Baths: 7
Sq Ft: 5,165
Days on Market: 265

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
17 photos
1191-1193 Ocean Boulevard Rye NH 03870
$4,100,000
-$400,000
Beds: 6
Baths: 4
Sq Ft: 4,847
Days on Market: 34

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
52 photos
6 Crescent Drive Bow NH 03304
$3,672,000
Beds: 6
Baths: 11
Sq Ft: 13,981
Days on Market: 11

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
60 photos
32 Highland Avenue Newbury NH 03255
$2,995,000
Beds: 6
Baths: 4
Sq Ft: 2,011
Days on Market: 19
Open: 5/23/26 10 AM - 12 PM,
5/25/26 10 AM - 12 PM

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
39 photos
2 Hilton Field Lane Hanover NH 03755
$2,900,000
Beds: 6
Baths: 7
Sq Ft: 7,924
Days on Market: 128

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
55 photos
172 South Peak Road Lincoln NH 03251
$2,850,000
Beds: 6
Baths: 5
Sq Ft: 3,550
Days on Market: 57

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
60 photos
898 & 900 Bunker Hill Road Tamworth NH 03883
$2,790,000
Beds: 6
Baths: 4
Sq Ft: 4,237
Days on Market: 3

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
58 photos
87 Collins Brook Road Meredith NH 03253
$2,500,000
Beds: 6
Baths: 6
Sq Ft: 4,891
Days on Market: 7

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
55 photos
117 Castle Hill Road Windham NH 03087
$2,275,000
Beds: 6
Baths: 5
Sq Ft: 8,504
Days on Market: 14

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
56 photos
88 Sunset Drive Belmont NH 03220
$2,000,000
Beds: 6
Baths: 3
Sq Ft: 3,894
Days on Market: 64

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
51 photos
26 Pine Rock Road Hillsborough NH 03244
$2,000,000
Beds: 6
Baths: 4
Sq Ft: 4,080
Days on Market: 0

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
41 photos
477 E Mountain Road Peterborough NH 03458
$1,995,000
Beds: 6
Baths: 5
Sq Ft: 4,864
Days on Market: 250

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
60 photos
30 Farr Road Chesterfield NH 03466
$1,995,000
-$250,000
Beds: 6
Baths: 6
Sq Ft: 6,476
Days on Market: 177

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
60 photos
63 Commanders Helm Laconia NH 03246
$1,985,000
Beds: 6
Baths: 4
Sq Ft: 4,602
Days on Market: 122

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
60 photos
63 Commanders Helm Laconia NH 03246
$1,985,000
Beds: 6
Baths: 4
Sq Ft: 4,602
Days on Market: 122

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
42 photos
151 High Street Portsmouth NH 03801
$1,975,000
Beds: 6
Baths: 6
Sq Ft: 3,688
Days on Market: 8

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
59 photos
72-78 West Shore Road Nelson NH 03457
$1,924,900
Beds: 6
Baths: 4
Sq Ft: 4,084
Days on Market: 149

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
60 photos
101 Hill Road Dummer NH 03588
$1,695,000
Beds: 6
Baths: 6
Sq Ft: 8,000
Days on Market: 15

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
60 photos
375 S Main Street Wolfeboro NH 03894
$1,650,000
Beds: 6
Baths: 4
Sq Ft: 3,766
Days on Market: 35
Open: 5/23/26 11 AM - 2 PM

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
60 photos
182 Winnicutt Road Stratham NH 03885
$1,580,000
-$70,000
Beds: 6
Baths: 5
Sq Ft: 4,428
Days on Market: 47
Open: 5/22/26 6 PM - 7:30 PM,
5/23/26 10 AM - 12 PM,
5/24/26 10 AM - 12 PM

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
40 photos
148 County Road Amherst NH 03031
$1,575,000
Beds: 6
Baths: 4.5
Sq Ft: 4,147
Days on Market: 6

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
34 photos
148 County Road Amherst NH 03055
$1,575,000
Beds: 6
Baths: 5
Sq Ft: 4,147
Days on Market: 338
Open: 5/23/26 11 AM - 1 PM,
5/24/26 11 AM - 1 PM

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
20 photos
2 Barrington Way Amherst NH 03055
$1,575,000
Beds: 6
Baths: 5
Sq Ft: 4,147
Days on Market: 1

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
42 photos
235 Windsor Rd Hillsborough NH 03244
$1,500,000
Beds: 6
Baths: 7.5
Sq Ft: 3,806
Days on Market: 41

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
48 photos
235 Windsor Road Hillsborough NH 03244
$1,500,000
Beds: 6
Baths: 8
Sq Ft: 3,806
Days on Market: 43
Open: 5/28/26 4 PM - 6 PM

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
60 photos
24 Rosewood Lane Madison NH 03875
$1,495,000
Beds: 6
Baths: 7
Sq Ft: 3,927
Days on Market: 9

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
32 photos
499 Andover Road New London NH 03257
$1,415,000
Beds: 6
Baths: 7
Sq Ft: 4,940
Days on Market: 1

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
60 photos
37 High Street Bradford NH 03221
$1,400,000
Beds: 6
Baths: 4
Sq Ft: 4,623
Days on Market: 36

Updated 6 Minutes Ago