133 results in search
12 photos
20 Kinmonth Rd #4 Newton MA 02468
$3,300,000
Beds: 1
Baths: 1.5
Sq Ft: 3,300
Days on Market: 82

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
42 photos
444 Lowell Ave #444 Newton MA 02460
$2,949,000
-$46,000
Beds: 4
Baths: 4.5
Sq Ft: 4,214
Days on Market: 14
Open: 5/16/26 1:30 PM - 3 PM,
5/17/26 1:30 PM - 3 PM

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
25 photos
213 Nahanton St #213 Newton MA 02459
$2,885,000
Beds: 4
Baths: 4.5
Sq Ft: 4,793
Days on Market: 35

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
39 photos
956 Walnut Street #6 Newton MA 02461
$2,799,000
Beds: 5
Baths: 4
Sq Ft: 3,662
Days on Market: 0
Open: 5/16/26 12 PM - 1:30 PM,
5/17/26 12 PM - 1:30 PM

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
26 photos
79 Florence #606S Newton MA 02467
$2,750,000
Beds: 3
Baths: 2.5
Sq Ft: 2,630
Days on Market: 8

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
42 photos
442 Lowell Ave #442 Newton MA 02460
$2,749,900
-$145,100
Beds: 4
Baths: 4.5
Sq Ft: 3,879
Days on Market: 14
Open: 5/16/26 1:30 AM - 3 PM,
5/17/26 1:30 PM - 3 PM

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
37 photos
287 Langley Rd #6 Newton MA 02459
$2,650,000
Beds: 4
Baths: 4.5
Sq Ft: 3,307
Days on Market: 15

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
38 photos
956 Walnut Street #3 Newton MA 02461
$2,650,000
Beds: 4
Baths: 3.5
Sq Ft: 3,496
Days on Market: 0
Open: 5/16/26 12 PM - 1:30 PM,
5/17/26 12 PM - 1:30 PM

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
41 photos
377 Walnut St. #1 Newton MA 02460
$2,595,000
-$54,000
Beds: 6
Baths: 5
Sq Ft: 5,757
Days on Market: 35

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
27 photos
338 Boylston St #C Newton MA 02459
$2,495,000
Beds: 3
Baths: 3.5
Sq Ft: 2,712
Days on Market: 21

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
32 photos
956 Walnut Street #7 Newton MA 02461
$2,395,000
Beds: 5
Baths: 4
Sq Ft: 3,404
Days on Market: 0
Open: 5/16/26 12 PM - 1:30 PM,
5/17/26 12 PM - 1:30 PM

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
42 photos
9 Johnson Pl #9 Newton MA 02466
$2,333,000
Beds: 6
Baths: 4.5
Sq Ft: 4,989
Days on Market: 6
Open: 5/16/26 11:30 AM - 1 PM

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
27 photos
71 Cloverdale #1 Newton MA 02461
$2,250,000
Beds: 4
Baths: 4.5
Sq Ft: 4,195
Days on Market: 56
Open: 5/16/26 12 PM - 1:30 PM,
5/17/26 1 PM - 2:30 PM

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
35 photos
84 East Side Pkwy #84 Newton MA 02460
$2,200,000
Beds: 4
Baths: 3.5
Sq Ft: 3,320
Days on Market: 77

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
42 photos
405 Parker St #405 Newton MA 02459
$2,200,000
Beds: 4
Baths: 4.5
Sq Ft: 3,630
Days on Market: 37

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
37 photos
16-18 Josselyn Pl #16 Newton MA 02461
$2,150,000
-$149,000
Beds: 5
Baths: 4.5
Sq Ft: 4,100
Days on Market: 77

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
28 photos
16-18 Josselyn Pl #18 Newton MA 02461
$2,099,000
Beds: 5
Baths: 4.5
Sq Ft: 4,110
Days on Market: 91

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
41 photos
70 Walker St #1 Newton MA 02460
$2,099,000
Beds: 4
Baths: 4.5
Sq Ft: 4,265
Days on Market: 70
Open: 5/16/26 12 PM - 1:30 PM

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
39 photos
103 Bellevue St #4 Newton MA 02458
$2,000,000
Beds: 2
Baths: 2.5
Sq Ft: 2,601
Days on Market: 29

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
42 photos
300 Elliot Street #2 Newton MA 02464
$1,999,999
Beds: 4
Baths: 4.5
Sq Ft: 3,589
Days on Market: 78

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
32 photos
338 Nevada St #338 Newton MA 02460
$1,999,000
Beds: 4
Baths: 3.5
Sq Ft: 3,750
Days on Market: 29

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
37 photos
73-79 Auburn St #75 Newton MA 02466
$1,998,000
-$200,000
Beds: 5
Baths: 5
Sq Ft: 4,853
Days on Market: 49

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
36 photos
710-712 Watertown Street #712 Newton MA 02460
$1,985,000
-$100,000
Beds: 4
Baths: 3.5
Sq Ft: 3,972
Days on Market: 28

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
39 photos
25 High Street #25 Newton MA 02461
$1,958,000
Beds: 5
Baths: 3.5
Sq Ft: 3,927
Days on Market: 105

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
39 photos
27 High Street #27 Newton MA 02461
$1,958,000
Beds: 5
Baths: 3.5
Sq Ft: 3,927
Days on Market: 105

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
21 photos
39 Charles Street #A Newton MA 02466
$1,899,000
Beds: 5
Baths: 4.5
Sq Ft: 4,723
Days on Market: 7

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
33 photos
1242-1244 Beacon St #1242 Newton MA 02468
$1,895,000
Beds: 4
Baths: 3.5
Sq Ft: 3,944
Days on Market: 63

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
9 photos
47 Blake #47 Newton MA 02460
$1,849,000
-$46,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 3,090
Days on Market: 75

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
35 photos
81 Beecher Pl #81 Newton MA 02459
$1,835,000
Beds: 3
Baths: 3.5
Sq Ft: 2,750
Days on Market: 54

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
30 photos
113 Carlisle St #113 Newton MA 02459
$1,825,000
Beds: 3
Baths: 3.5
Sq Ft: 2,671
Days on Market: 0
Open: 5/15/26 3 PM - 4 PM,
5/16/26 11 AM - 12:30 PM,
5/17/26 11:30 AM - 12:30 PM

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment