31 results in search
42 photos
444 Lowell Ave #444 Newton MA 02460
$2,949,000
-$46,000
Beds: 4
Baths: 4.5
Sq Ft: 4,214
Days on Market: 14
Open: 5/16/26 1:30 PM - 3 PM,
5/17/26 1:30 PM - 3 PM

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
25 photos
213 Nahanton St #213 Newton MA 02459
$2,885,000
Beds: 4
Baths: 4.5
Sq Ft: 4,793
Days on Market: 35

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
42 photos
442 Lowell Ave #442 Newton MA 02460
$2,749,900
-$145,100
Beds: 4
Baths: 4.5
Sq Ft: 3,879
Days on Market: 14
Open: 5/16/26 1:30 AM - 3 PM,
5/17/26 1:30 PM - 3 PM

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
37 photos
287 Langley Rd #6 Newton MA 02459
$2,650,000
Beds: 4
Baths: 4.5
Sq Ft: 3,307
Days on Market: 15

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
38 photos
956 Walnut Street #3 Newton MA 02461
$2,650,000
Beds: 4
Baths: 3.5
Sq Ft: 3,496
Days on Market: 0
Open: 5/16/26 12 PM - 1:30 PM,
5/17/26 12 PM - 1:30 PM

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
27 photos
71 Cloverdale #1 Newton MA 02461
$2,250,000
Beds: 4
Baths: 4.5
Sq Ft: 4,195
Days on Market: 56
Open: 5/16/26 12 PM - 1:30 PM,
5/17/26 1 PM - 2:30 PM

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
35 photos
84 East Side Pkwy #84 Newton MA 02460
$2,200,000
Beds: 4
Baths: 3.5
Sq Ft: 3,320
Days on Market: 77

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
42 photos
405 Parker St #405 Newton MA 02459
$2,200,000
Beds: 4
Baths: 4.5
Sq Ft: 3,630
Days on Market: 37

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
41 photos
70 Walker St #1 Newton MA 02460
$2,099,000
Beds: 4
Baths: 4.5
Sq Ft: 4,265
Days on Market: 70
Open: 5/16/26 12 PM - 1:30 PM

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
42 photos
300 Elliot Street #2 Newton MA 02464
$1,999,999
Beds: 4
Baths: 4.5
Sq Ft: 3,589
Days on Market: 78

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
32 photos
338 Nevada St #338 Newton MA 02460
$1,999,000
Beds: 4
Baths: 3.5
Sq Ft: 3,750
Days on Market: 29

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
36 photos
710-712 Watertown Street #712 Newton MA 02460
$1,985,000
-$100,000
Beds: 4
Baths: 3.5
Sq Ft: 3,972
Days on Market: 28

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
33 photos
1242-1244 Beacon St #1242 Newton MA 02468
$1,895,000
Beds: 4
Baths: 3.5
Sq Ft: 3,944
Days on Market: 63

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
42 photos
298 Cabot #298 Newton MA 02460
$1,798,000
-$100,000
Beds: 4
Baths: 4.5
Sq Ft: 2,865
Days on Market: 84

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
22 photos
210 Evelyn #210 Newton MA 02468
$1,795,000
-$74,000
Beds: 4
Baths: 3.5
Sq Ft: 2,827
Days on Market: 43

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
17 photos
354 Linwood Ave #354 Newton MA 02460
$1,775,000
Beds: 4
Baths: 4.5
Sq Ft: 3,346
Days on Market: 7

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
34 photos
1096 Chestnut St #1096 Newton MA 02464
$1,750,000
Beds: 4
Baths: 3.5
Sq Ft: 3,022
Days on Market: 15

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
38 photos
1935 Commonwealth Ave #1935 Newton MA 02466
$1,748,000
Beds: 4
Baths: 4
Sq Ft: 3,188
Days on Market: 14

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
31 photos
15 Jewett Pl #B Newton MA 02458
$1,745,000
Beds: 4
Baths: 3.5
Sq Ft: 3,199
Days on Market: 28

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
42 photos
20 Dalby St #20 Newton MA 02458
$1,720,000
Beds: 4
Baths: 3.5
Sq Ft: 3,020
Days on Market: 13
Open: 5/16/26 12 PM - 2 PM,
5/17/26 1 PM - 3 PM

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
38 photos
18 Hovey Street #18 Newton MA 02458
$1,450,000
Beds: 4
Baths: 3.5
Sq Ft: 2,820
Days on Market: 15

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
36 photos
123 Mt Vernon Street #1 Newton MA 02465
$1,399,000
Beds: 4
Baths: 3.5
Sq Ft: 2,202
Days on Market: 56

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
40 photos
1469 Centre St #2 Newton MA 02461
$1,395,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 2,346
Days on Market: 1
Open: 5/14/26 12:30 PM - 1:30 PM,
5/16/26 12 PM - 1:30 PM,
5/17/26 11 AM - 12:30 PM

Updated 1 Minutes Ago