15 results in search
50 photos
883 Weirs Boulevard #2 Laconia NH 03246
$539,999
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft: 1,040
Days on Market: 1

Updated 4 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
41 photos
41 Treetop Circle #34 Laconia NH 03246
$272,900
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 848
Days on Market: 31

Updated 4 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
29 photos
41 Treetop Circle #313 Laconia NH 03246
$269,900
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft: 823
Days on Market: 4

Updated 4 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
32 photos
130 Endicott Street North #309 Laconia NH 03246
$269,000
-$10,000
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft: 982
Days on Market: 27

Updated 4 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
36 photos
59 Treetop Circle #34 Laconia NH 03246
$264,000
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft: 848
Days on Market: 66

Updated 4 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
36 photos
9 Treetop Circle #111 Laconia NH 03246
$259,900
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft: 823
Days on Market: 45

Updated 4 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
18 photos
144 Treetop Circle #12 Laconia NH 03246
$254,900
-$5,000
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft: 823
Days on Market: 77

Updated 4 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
33 photos
9 Treetop Circle #15 Laconia NH 03246
$245,000
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft: 823
Days on Market: 260

Updated 4 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
35 photos
75 Treetop Circle #14 Laconia NH 03246
$245,000
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft: 823
Days on Market: 258

Updated 4 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
36 photos
9 Treetop Circle #21 Laconia NH 03246
$245,000
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft: 848
Days on Market: 132

Updated 4 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
29 photos
9 Treetop Circle #24 Laconia NH 03246
$245,000
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft: 848
Days on Market: 129

Updated 4 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
26 photos
7 Baker Avenue #6 Laconia NH 03246
$240,000
Beds: 2
Baths: 1
Sq Ft: 524
Days on Market: 0

Updated 4 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
26 photos
160 Treetop Circle #23 Laconia NH 03246
$193,875
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft: 848
Days on Market: 11

Updated 4 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
28 photos
7 Baker Avenue #4 Laconia NH 03246
$165,000
Beds: 2
Baths: 1
Sq Ft: 553
Days on Market: 41

Updated 4 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
9 photos
277 Weirs Boulevard #14 Laconia NH 03246
$2,200 / mo
Beds: 1
Baths: 1
Sq Ft: 249
Days on Market: 12

Updated 4 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment