22 results in search
8 photos
46 Madden West Brookfield MA 01585
$1,550,000
Beds:
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 46

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
42 photos
17 Moorings Way West Brookfield MA 01585
$699,000
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft: 1,630
Days on Market: 36

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
42 photos
21-22 Beach Drive West Brookfield MA 01585
$659,900
Beds: 3
Baths: 1.5
Sq Ft: 1,628
Days on Market: 77

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
42 photos
15 Birch Hill Rd West Brookfield MA 01585
$659,900
-$10,100
Beds: 4
Baths: 3.5
Sq Ft: 3,341
Days on Market: 20
Open: 5/21/26 5 PM - 7 PM

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
34 photos
72 New Braintree Rd West Brookfield MA 01585
$570,000
-$19,900
Beds: 3
Baths: 2.5
Sq Ft: 2,016
Days on Market: 14

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
42 photos
24 Maple Street West Brookfield MA 01585
$564,900
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft: 1,232
Days on Market: 13

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
42 photos
10 Foster Rd West Brookfield MA 01585
$559,900
Beds: 3
Baths: 2.5
Sq Ft: 1,400
Days on Market: 15

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
40 photos
15 Oak Dr West Brookfield MA 01585
$519,500
-$19,500
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,915
Days on Market: 14

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
36 photos
34 Roy Ter West Brookfield MA 01585
$499,000
Beds: 3
Baths: 1.5
Sq Ft: 2,334
Days on Market: 27

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
23 photos
11 Central St West Brookfield MA 01585
$494,000
-$1,000
Beds: 6
Baths: 2
Sq Ft: 2,332
Days on Market: 33

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
41 photos
153 Shoreline Dr West Brookfield MA 01585
$400,000
Beds: 2
Baths: 1
Sq Ft: 816
Days on Market: 14

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
34 photos
22 Birch Street West Brookfield MA 01585
$369,900
-$10,000
Beds: 3
Baths: 1
Sq Ft: 1,860
Days on Market: 16

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
40 photos
47 Ware St West Brookfield MA 01585
$349,900
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,336
Days on Market: 22

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
35 photos
97 Wickaboag Valley Rd West Brookfield MA 01585
$339,900
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,728
Days on Market: 40

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
8 photos
125 E Main St West Brookfield MA 01585
$250,000
Beds:
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 281

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
31 photos
4 E Main St West Brookfield MA 01585
$229,900
-$20,100
Beds:
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 220

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
31 photos
4 E Main St West Brookfield MA 01585
$229,900
-$20,000
Beds: 0
Baths: 0
Sq Ft: 1,400
Days on Market: 67

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
23 photos
138 Ragged Hill Rd West Brookfield MA 01585
$145,000
Beds:
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 136

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
5 photos
14 Freight House West Brookfield MA 01585
$129,900
Beds:
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 272

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
9 photos
291 Wigwam Rd West Brookfield MA 01585
$115,000
Beds:
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 77

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
22 photos
46 North Main Street #2 West Brookfield MA 01585
$1,500 / mo
Beds: 2
Baths: 1
Sq Ft: 1,000
Days on Market: 27

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
19 photos
46 North Main Street #2 West Brookfield MA 01585
$1,500 / mo
Beds:
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 27

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment