29 results in search
5 photos
90 Windstone Dr Northbridge MA 01534
$1,330,000
Beds: 4
Baths: 3.5
Sq Ft: 3,400
Days on Market: 92

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
42 photos
73 Fairway Drive Northbridge MA 01534
$1,225,000
Beds: 4
Baths: 3.5
Sq Ft: 3,489
Days on Market: 1

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
42 photos
Lot 12 Valerie Run Northbridge MA 01534
$1,199,000
Beds: 4
Baths: 3.5
Sq Ft: 3,492
Days on Market: 129

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
39 photos
253 Shining Rock Dr Northbridge MA 01534
$1,050,000
Beds: 5
Baths: 4
Sq Ft: 4,132
Days on Market: 14

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
32 photos
Lot 13 Valerie Run Northbridge MA 01534
$999,000
Beds: 4
Baths: 3.5
Sq Ft: 3,294
Days on Market: 129

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
42 photos
Lot 16 Monica Way Northbridge MA 01534
$999,000
Beds: 4
Baths: 3.5
Sq Ft: 3,306
Days on Market: 129

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
39 photos
656 Shining Rock Dr Northbridge MA 01534
$900,000
Beds: 4
Baths: 2.5
Sq Ft: 3,493
Days on Market: 49

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
42 photos
42 Shining Rock Dr Northbridge MA 01534
$864,900
Beds: 4
Baths: 2.5
Sq Ft: 3,824
Days on Market: 7

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
4 photos
Lot 3 Moon Hill Road Northbridge MA 01534
$819,900
Beds: 4
Baths: 2.5
Sq Ft: 3,280
Days on Market: 127

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
42 photos
320 Lincoln Circle Northbridge MA 01534
$815,000
-$10,000
Beds: 4
Baths: 2.5
Sq Ft: 4,327
Days on Market: 38

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
22 photos
217 Brookway Dr Northbridge MA 01534
$699,900
Beds: 4
Baths: 2.5
Sq Ft: 2,456
Days on Market: 238

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
42 photos
270 Morgan Rd Northbridge MA 01588
$699,900
Beds: 4
Baths: 2.5
Sq Ft: 2,360
Days on Market: 15

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
38 photos
378 Moon Hill Rd Northbridge MA 01534
$694,900
Beds: 4
Baths: 2.5
Sq Ft: 2,250
Days on Market: 2
Open: 5/22/26 5 PM - 6:30 PM,
5/23/26 11 AM - 12:30 PM

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
32 photos
923 Main St Northbridge MA 01588
$685,000
-$84,999
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 3,712
Days on Market: 66

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
7 photos
0 Emond St Northbridge MA 01534
$550,000
Beds: 3
Baths: 2.5
Sq Ft: 1,867
Days on Market: 85

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
42 photos
298 Providence Rd Northbridge MA 01588
$549,500
Beds: 4
Baths: 2
Sq Ft: 2,865
Days on Market: 20

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
31 photos
66 High Street Northbridge MA 01588
$524,900
-$25,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,776
Days on Market: 22
Open: 5/22/26 4:30 PM - 6 PM

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
33 photos
167 Theresa Cir Northbridge MA 01588
$460,000
Beds: 3
Baths: 1
Sq Ft: 1,244
Days on Market: 10

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
38 photos
50 Roy St Northbridge MA 01588
$449,900
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,681
Days on Market: 22

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
17 photos
579 Church Street Northbridge MA 01588
$449,900
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,288
Days on Market: 15
Open: 5/23/26 12 PM - 1:30 PM

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
31 photos
4 Central Ave Northbridge MA 01534
$424,900
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft: 1,360
Days on Market: 21

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
14 photos
48 Sullivan Dr Northbridge MA 01588
$424,900
Beds: 3
Baths: 1
Sq Ft: 1,161
Days on Market: 1
Open: 5/23/26 12 PM - 2 PM,
5/24/26 1 PM - 2:30 PM

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
12 photos
2120 Providence Rd Northbridge MA 01534
$414,900
-$25,000
Beds: 3
Baths: 1
Sq Ft: 1,373
Days on Market: 55

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
26 photos
2294 Providence Rd Northbridge MA 01534
$389,900
-$10,000
Beds: 3
Baths: 1
Sq Ft: 1,613
Days on Market: 100

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
26 photos
0 Main Northbridge MA 01534
$250,000
Beds: 3
Baths: 0
Sq Ft: 900
Days on Market: 6

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
37 photos
423 Goldthwaite Rd Northbridge MA 01588
$4,500 / mo
Beds: 4
Baths: 2.5
Sq Ft: 1,800
Days on Market: 14

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
28 photos
242-244 Highland St #2 Northbridge MA 01532
$2,450 / mo
Beds: 3
Baths: 1
Sq Ft: 1,092
Days on Market: 428

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
14 photos
97 Cottage St. #2 Northbridge MA 01588
$1,800 / mo
Beds: 3
Baths: 1
Sq Ft: 800
Days on Market: 560

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
8 photos
475 Church Street #3rd Floor Northbridge MA 01588
$1,600 / mo
Beds: 2
Baths: 1
Sq Ft: 800
Days on Market: 199

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment