200 results in search
12 photos
9 Geneva St Boston MA 02128
$4,599,999
Beds:
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 115

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
12 photos
9 Geneva St Boston MA 02128
$4,599,999
Beds:
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 106

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
14 photos
59-63 Meridian St Boston MA 02128
$3,900,000
Beds:
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 121

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
20 photos
176 Coleridge St Boston MA 02128
$3,895,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 2,752
Days on Market: 44

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
8 photos
2 Ford St. Boston MA 02128
$3,499,000
Beds:
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 159

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
7 photos
2 Ford St. Boston MA 02128
$3,490,000
Beds: 39
Baths: 27
Sq Ft: 20,825
Days on Market: 159

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
7 photos
970 Saratoga St. Boston MA 02128
$2,399,000
Beds:
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 159

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
7 photos
970 Saratoga St. Boston MA 02128
$2,399,000
Beds: 26
Baths: 20
Sq Ft: 15,542
Days on Market: 159

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
1 photos
804-806 Saratoga Boston MA 02128
$1,950,000
-$49,999
Beds: 7
Baths: 6
Sq Ft: 2,900
Days on Market: 18
Open: 5/16/26 2 PM - 3 PM,
5/17/26 2 PM - 3 PM

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
30 photos
65 Lewis St #506 Boston MA 02128
$1,845,000
-$30,000
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft: 1,176
Days on Market: 59
Open: 5/17/26 10:30 AM - 12 PM

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
40 photos
99 Sumner St #PH621 Boston MA 02128
$1,625,000
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft: 1,197
Days on Market: 46

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
22 photos
167 Lexington St Boston MA 02128
$1,600,000
Beds: 7
Baths: 3
Sq Ft: 2,901
Days on Market: 59

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
21 photos
23-25 Meridian Street Boston MA 02128
$1,550,000
-$50,000
Beds:
Baths:
Sq Ft: 2,952
Days on Market: 403

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
34 photos
64 Trenton St Boston MA 02128
$1,475,000
Beds: 6
Baths: 3
Sq Ft: 2,937
Days on Market: 129

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
9 photos
191 Everett Street Boston MA 02128
$1,449,000
Beds: 12
Baths: 7.5
Sq Ft: 2,799
Days on Market: 376

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
5 photos
443 Bennington & 430 Frankfort St Boston MA 02128
$1,399,900
Beds:
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 65

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
5 photos
443 Bennington & 430 Frankfort St Boston MA 02128
$1,399,900
Beds: 14
Baths: 10
Sq Ft: 6,600
Days on Market: 45

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
39 photos
65 Lewis St #PH12 Boston MA 02128
$1,375,000
-$24,000
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft: 1,066
Days on Market: 66
Open: 5/16/26 11 AM - 1 PM

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
40 photos
453 Frankfort St Boston MA 02128
$1,375,000
Beds: 7
Baths: 3
Sq Ft: 3,249
Days on Market: 3
Open: 5/16/26 11 AM - 1 PM,
5/17/26 11 AM - 1 PM

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
42 photos
64 Bremen St Boston MA 02128
$1,350,000
Beds: 6
Baths: 3
Sq Ft: 2,907
Days on Market: 37

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
44 photos
64 Bremen Street Boston MA 02128
$1,350,000
Beds: 6
Baths: 3
Sq Ft: 3,707
Days on Market: 5

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
7 photos
20 Nancia St Boston MA 02128