144 results in search
41 photos
22 Waverly St Worcester MA 01604
$12,000,000
Beds: 32
Baths: 32
Sq Ft: 32,000
Days on Market: 229

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
9 photos
64 Green St Worcester MA 01604
$3,000,000
Beds:
Baths:
Sq Ft: 10,721
Days on Market: 147

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
9 photos
64 Green St Worcester MA 01604
$3,000,000
Beds: 0
Baths: 2
Sq Ft: 10,721
Days on Market: 147

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
9 photos
64 Green St Worcester MA 01604
$3,000,000
Beds:
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 136

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
42 photos
65 Water St Worcester MA 01604
$2,350,000
Beds:
Baths:
Sq Ft: 22,400
Days on Market: 18

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
33 photos
605 Millbury St Worcester MA 01604
$2,300,000
Beds: 24
Baths: 10
Sq Ft: 10,308
Days on Market: 3
Open: 5/16/26 11:30 AM - 1:30 PM,
5/17/26 11:30 AM - 1:30 PM

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
26 photos
143-147 Vernon Street Worcester MA 01604
$2,275,000
Beds:
Baths:
Sq Ft: 10,806
Days on Market: 22

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
27 photos
209 Shrewsbury St Worcester MA 01604
$1,700,000 / mo
Beds:
Baths:
Sq Ft: 5,859
Days on Market: 21

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
26 photos
7 Henry St Worcester MA 01604
$1,500,000
Beds:
Baths:
Sq Ft: 21,844
Days on Market: 302

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
12 photos
15 Forestdale Rd Worcester MA 01604
$1,249,000
Beds: 11
Baths: 7
Sq Ft: 4,338
Days on Market: 1

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
1 photos
181 Shrewsbury St Worcester MA 01604
$995,000
Beds:
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 66

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
33 photos
56 Cohasset St Worcester MA 01604
$985,000
Beds: 12
Baths: 6
Sq Ft: 4,170
Days on Market: 42

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
40 photos
135 Lake Ave Worcester MA 01604
$889,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 2,744
Days on Market: 22

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
34 photos
377 Shrewsbury St Worcester MA 01604
$875,000
Beds:
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 56

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
34 photos
377 Shrewsbury St Worcester MA 01604
$875,000
Beds:
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 56

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
35 photos
25 Almont Ave Worcester MA 01604
$825,000
Beds: 9
Baths: 3
Sq Ft: 4,296
Days on Market: 4
Open: 5/17/26 10:30 AM - 12:30 PM

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
20 photos
9 Winthrop Worcester MA 01604
$799,999
Beds: 9
Baths: 3
Sq Ft: 2,999
Days on Market: 3
Open: 5/16/26 1:45 PM - 3 PM,
5/17/26 1:45 PM - 3 PM

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
11 photos
1 Verdi Rd Worcester MA 01604
$799,000
-$26,000
Beds: 9
Baths: 3
Sq Ft: 3,864
Days on Market: 156

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
42 photos
16 Flint Pond Rd Worcester MA 01604
$799,000
Beds: 4
Baths: 3.5
Sq Ft: 2,924
Days on Market: 39

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
27 photos
9-R Short St Worcester MA 01604
$799,000
Beds:
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 34

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
42 photos
2 A Nonquit Street #A Worcester MA 01604
$749,888
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,315
Days on Market: 40

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
19 photos
23 Suffolk St Worcester MA 01604
$749,000
-$51,000
Beds: 10
Baths: 3.5
Sq Ft: 3,948
Days on Market: 44

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
35 photos
80 Delmont Ave Worcester MA 01604
$739,900
-$10,100
Beds: 6
Baths: 3
Sq Ft: 2,984
Days on Market: 11

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
35 photos
80 Delmont Ave Worcester MA 01604
$739,900
-$10,100
Beds: 6
Baths: 3
Sq Ft: 2,984
Days on Market: 11

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
42 photos
411B Lake Avenue Worcester MA 01604
$720,000
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft: 1,483
Days on Market: 16

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
17 photos
14 Mendon St Worcester MA 01604
$699,999
Beds: 9
Baths: 3
Sq Ft: 3,639
Days on Market: 2
Open: 5/16/26 11 AM - 1 PM

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
39 photos
469 Lake Ave Worcester MA 01604
$699,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 1,874
Days on Market: 50
Open: 5/16/26 12 PM - 2 PM

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
17 photos
6 Harrington Way Worcester MA 01604
$675,000
Beds: 5
Baths: 3
Sq Ft: 2,962
Days on Market: 16
Open: 5/16/26 12:30 PM - 2 PM,
5/17/26 12:30 PM - 2 PM

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
28 photos
32 Dolly Dr Worcester MA 01604
$669,900
-$5,100
Beds: 4
Baths: 2.5
Sq Ft: 2,246
Days on Market: 19

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
20 photos
9-11 Barclay St Worcester MA 01604
$650,000
-$59,900
Beds: 7
Baths: 4
Sq Ft: 3,083
Days on Market: 36

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment