23 results in search
5 photos
32-50 Flanagan Hill Road Sterling MA 01564
$3,750,000
Beds:
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 26

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
34 photos
186 Justice Hill Rd #Oakmont Sterling MA 01564
$1,324,000
Beds: 4
Baths: 3.5
Sq Ft: 3,080
Days on Market: 89

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
29 photos
186 Justice Hill Rd #Mod Farm Sterling MA 01564
$1,294,000
Beds: 4
Baths: 2.5
Sq Ft: 2,800
Days on Market: 89

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
12 photos
5 Pine Woods Ln Sterling MA 01564
$975,000
Beds: 4
Baths: 2.5
Sq Ft: 2,821
Days on Market: 329

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
29 photos
5 James Patten Road Sterling MA 01564
$899,900
-$75,100
Beds: 4
Baths: 2.5
Sq Ft: 2,700
Days on Market: 60

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
42 photos
8 Ridgewood Road Sterling MA 01564
$748,888
Beds: 3
Baths: 2.5
Sq Ft: 2,098
Days on Market: 9

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
42 photos
197 Greenland Rd Sterling MA 01564
$674,900
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 2,146
Days on Market: 12

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
30 photos
4 Ashton Ln Sterling MA 01564
$629,900
Beds: 3
Baths: 2.5
Sq Ft: 2,164
Days on Market: 13

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
42 photos
279 Redemption Rock Trl Sterling MA 01564
$624,900
-$25,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,898
Days on Market: 31

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
32 photos
88 Clinton Road Sterling MA 01564
$555,000
Beds: 3
Baths: 1.5
Sq Ft: 1,793
Days on Market: 17
Open: 5/24/26 10 AM - 12 PM

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
15 photos
240 Worcester Road Sterling MA 01564
$500,000
Beds:
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 356

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
14 photos
223 Worcester Road Sterling MA 01564
$500,000
Beds:
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 356

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
32 photos
1B Patriots Way #B Sterling MA 01564
$429,900
Beds: 2
Baths: 2.5
Sq Ft: 1,464
Days on Market: 18

Updated 5 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
17 photos
81 Clinton Rd Sterling MA 01564
$429,900
Beds: 3
Baths: 1
Sq Ft: 1,065
Days on Market: 6