30 results in search
42 photos
11 Longwood Dr Lunenburg MA 01462
$1,275,000
Beds: 5
Baths: 5.5
Sq Ft: 8,424
Days on Market: 85
Open: 5/16/26 11 AM - 1 PM,
5/17/26 12 PM - 2 PM

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
42 photos
146 Elmwood Rd Lunenburg MA 01462
$1,150,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 3,245
Days on Market: 73

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
42 photos
440 Howard Lunenburg MA 01462
$999,000
Beds: 4
Baths: 3.5
Sq Ft: 5,290
Days on Market: 1
Open: 5/16/26 10 AM - 12 PM,
5/17/26 12 PM - 2 PM

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
59 photos
440 Howard Street Lunenburg MA 01462
$999,000
Beds: 4
Baths: 4
Sq Ft: 5,290
Days on Market: 0
Open: 5/16/26 10 AM - 12 PM,
5/17/26 12 PM - 2 PM

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
23 photos
Lot C Chase Rd Lunenburg MA 01462
$900,000
Beds: 4
Baths: 2.5
Sq Ft: 2,652
Days on Market: 27

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
29 photos
36 Gilchrest Lunenburg MA 01462
$899,900
Beds: 4
Baths: 2.5
Sq Ft: 4,250
Days on Market: 112
Open: 5/17/26 11 AM - 1 PM

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
42 photos
51 Spring Street Lunenburg MA 01462
$899,000
-$21,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 2,508
Days on Market: 29
Open: 5/16/26 10:30 AM - 12:30 PM

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
42 photos
115 Oak Ave Lunenburg MA 01462
$869,900
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 2,784
Days on Market: 24

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
42 photos
167 Townsend Harbor Road Lunenburg MA 01462
$799,900
Beds: 3
Baths: 1.5
Sq Ft: 1,700
Days on Market: 10
Open: 5/16/26 1 PM - 3 PM

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
42 photos
12 Alder Way Lunenburg MA 01462
$799,900
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 4,025
Days on Market: 8
Open: 5/17/26 11 AM - 12:30 PM

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
42 photos
50 Pine Grove Rd Lunenburg MA 01462
$799,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,772
Days on Market: 7
Open: 5/17/26 1 PM - 2 PM

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
33 photos
32 Hemlock Drive Lunenburg MA 01462
$748,000
Beds: 2
Baths: 1
Sq Ft: 1,005
Days on Market: 1
Open: 5/16/26 11:30 AM - 1 PM,
5/17/26 11:30 AM - 1 PM

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
42 photos
40 Longwood Dr Lunenburg MA 01462
$739,900
Beds: 4
Baths: 2.5
Sq Ft: 2,392
Days on Market: 14

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
35 photos
45 Spring St Lunenburg MA 01462
$725,000
Beds: 2
Baths: 1
Sq Ft: 1,040
Days on Market: 344

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
35 photos
31 Spring St Lunenburg MA 01462
$655,900
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 2,332
Days on Market: 3
Open: 5/16/26 10:30 AM - 12:30 PM

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
38 photos
90 Arbor St Lunenburg MA 01462
$625,000
Beds: 3
Baths: 2.5
Sq Ft: 2,399
Days on Market: 29

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
42 photos
78 Wilder Rd Lunenburg MA 01462
$585,500
Beds: 4
Baths: 2.5
Sq Ft: 2,321
Days on Market: 10

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
40 photos
846 Massachusetts Ave Lunenburg MA 01462
$550,000
Beds: 4
Baths: 2.5
Sq Ft: 2,186
Days on Market: 2
Open: 5/16/26 10 AM - 11:30 AM,
5/17/26 1 PM - 2:30 PM

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
42 photos
21 Beal St Lunenburg MA 01462
$479,900
-$20,000
Beds: 4
Baths: 1
Sq Ft: 1,675
Days on Market: 30
Open: 5/16/26 12:30 PM - 2 PM

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
41 photos
3 Smith Drive Lunenburg MA 01462
$474,900
-$25,000
Beds: 3
Baths: 1.5
Sq Ft: 1,400
Days on Market: 13
Open: 5/17/26 10:30 AM - 12 PM

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
30 photos
319 Chase Road Lunenburg MA 01462
$469,900
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,232
Days on Market: 14
Open: 5/17/26 11 AM - 12 PM

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
35 photos
21 Ferdinand Passway Lunenburg MA 01462
$450,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,223
Days on Market: 9
Open: 5/16/26 1 PM - 2:30 PM

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
25 photos
142 Whiting St Lunenburg MA 01462
$419,000
Beds: 3
Baths: 1
Sq Ft: 1,028
Days on Market: 35

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
4 photos
00 Main Lunenburg MA 01462
$395,000
Beds:
Baths:
Sq Ft: 3,000
Days on Market: 185

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
25 photos
254 Massachusetts Ave Lunenburg MA 01462
$390,000
Beds: 2
Baths: 1
Sq Ft: 1,032
Days on Market: 31

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
23 photos
18 Hillside Dr Lunenburg MA 01462
$379,000
Beds: 3
Baths: 1
Sq Ft: 1,226
Days on Market: 2

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
7 photos
670 Massachusetts Avenue Lunenburg MA 01462
$340,000
Beds: 3
Baths: 1
Sq Ft: 1,000
Days on Market: 8

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
31 photos
40 Pierce Lunenburg MA 01462
$337,500
-$2,500
Beds: 2
Baths: 1
Sq Ft: 878
Days on Market: 37

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
19 photos
3 Rennie St Lunenburg MA 01462
$230,000
Beds: 3
Baths: 1.5
Sq Ft: 1,408
Days on Market: 203

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
29 photos
30 Sunset Lane Lunenburg MA 01462
$2,200 / mo
Beds: 2
Baths: 1
Sq Ft: 935
Days on Market: 41

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment