14 results in search
37 photos
6 Evergreen Dr Acushnet MA 02743
$995,000
Beds: 4
Baths: 3.5
Sq Ft: 3,500
Days on Market: 16

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
41 photos
79 Park Dr. Acushnet MA 02743
$899,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 2,520
Days on Market: 59

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
42 photos
6 Middlefield Pl Acushnet MA 02743
$874,900
-$24,100
Beds: 3
Baths: 2.5
Sq Ft: 4,646
Days on Market: 45

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
41 photos
13 Bow Dr Acushnet MA 02743
$779,900
Beds: 3
Baths: 2.5
Sq Ft: 4,480
Days on Market: 10

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
36 photos
14 Ludlow St Acushnet MA 02743
$649,900
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,688
Days on Market: 10

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
31 photos
39 Nyes Lane Acushnet MA 02743
$649,900
Beds: 3
Baths: 1
Sq Ft: 1,148
Days on Market: 5
Open: 5/23/26 11 AM - 12:30 PM

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
38 photos
17 David St Acushnet MA 02743
$649,900
Beds: 3
Baths: 2.5
Sq Ft: 1,976
Days on Market: 2
Open: 5/23/26 1 PM - 2:30 PM

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
39 photos
97 Middle Rd Acushnet MA 02743
$575,000
Beds: 4
Baths: 2
Sq Ft: 1,675
Days on Market: 10
Open: 5/23/26 1 PM - 3 PM,
5/24/26 12 PM - 2 PM

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
13 photos
49 Hathaway Rd Acushnet MA 02743
$565,000
Beds: 4
Baths: 1
Sq Ft: 1,950
Days on Market: 23

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
35 photos
363 Main St Acushnet MA 02743
$519,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 2,276
Days on Market: 219

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
31 photos
23 Oliveira Ave Acushnet MA 02743
$489,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,876
Days on Market: 101

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
28 photos
112 Lawson Ave Acushnet MA 02743
$469,999