16 results in search
42 photos
15 Windy Hill Way Chatham MA 02633
$6,250,000
Beds: 5
Baths: 5.5
Sq Ft: 5,620
Days on Market: 49

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
41 photos
70 Judges Way Chatham MA 02633
$5,995,000
-$255,000
Beds: 5
Baths: 4.5
Sq Ft: 4,060
Days on Market: 28

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
34 photos
99 Uncle Alberts Drive Ext Chatham MA 02633
$5,495,000
Beds: 2
Baths: 2.5
Sq Ft: 1,850
Days on Market: 275

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
31 photos
169 Tisquantum Chatham MA 02633
$5,400,000
Beds: 5
Baths: 4.5
Sq Ft: 5,587
Days on Market: 92

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
40 photos
15 Bay Lane Chatham MA 02633
$4,950,000
Beds: 4
Baths: 4.5
Sq Ft: 5,110
Days on Market: 7

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
32 photos
346 Morris Island Road Chatham MA 02633
$4,500,000
Beds: 4
Baths: 3.5
Sq Ft: 2,850
Days on Market: 55

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
42 photos
287 Cedar St Chatham MA 02633
$3,595,000
-$255,000
Beds: 3
Baths: 4.5
Sq Ft: 3,640
Days on Market: 378
Open: 5/22/26 3 PM - 5 PM,
5/24/26 11 AM - 12:30 PM

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
34 photos
92 Indian Trail Chatham MA 02633
$3,200,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 2,004
Days on Market: 180

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
42 photos
7 Squanto Dr Chatham MA 02633
$2,995,000
Beds: 3
Baths: 3.5
Sq Ft: 3,014
Days on Market: 17

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
22 photos
50 Eldredge Square S Chatham MA 02633
$1,995,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,488
Days on Market: 71

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
27 photos
231 Crowell Road Chatham MA 02633