35 results in search
42 photos
4 Oneil Way Saugus MA 01906
$2,099,000
Beds: 6
Baths: 4.5
Sq Ft: 5,525
Days on Market: 193

Updated 8 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
42 photos
29 Hammersmith Dr Saugus MA 01906
$1,850,000
Beds: 7
Baths: 5.5
Sq Ft: 6,004
Days on Market: 9

Updated 8 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
42 photos
1 Twin Springs Drive Saugus MA 01906
$1,799,900
Beds: 4
Baths: 4.5
Sq Ft: 4,793
Days on Market: 7

Updated 8 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
42 photos
12 Gianna Drive Saugus MA 01906
$1,700,000
Beds: 4
Baths: 2.5
Sq Ft: 4,080
Days on Market: 37

Updated 8 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
41 photos
227 Walnut Street Saugus MA 01906
$1,699,000
-$100,000
Beds: 6
Baths: 5.5
Sq Ft: 7,214
Days on Market: 224
Open: 5/23/26 1 PM - 2:30 PM

Updated 8 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
38 photos
51 Walnut St Saugus MA 01906
$1,599,000
Beds: 8
Baths: 5.5
Sq Ft: 6,242
Days on Market: 253

Updated 8 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
42 photos
20 Blacksmith Way Saugus MA 01906
$1,285,000
Beds: 4
Baths: 2.5
Sq Ft: 3,421
Days on Market: 23

Updated 8 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
34 photos
12 Heritage Ln Saugus MA 01906
$1,249,999
-$50,000
Beds: 4
Baths: 3.5
Sq Ft: 2,570
Days on Market: 67
Open: 5/23/26 1:30 PM - 3 PM,
5/24/26 1:30 PM - 3 PM

Updated 8 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
42 photos
12 Parkway Dr Saugus MA 01906
$1,074,900
Beds: 4
Baths: 2.5
Sq Ft: 2,805
Days on Market: 44

Updated 8 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
40 photos
18 Oakridge Dr Saugus MA 01906
$1,050,000
Beds: 6
Baths: 3.5
Sq Ft: 3,447
Days on Market: 8
Open: 5/23/26 10 AM - 12 PM

Updated 8 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
42 photos
39 Forest Street Saugus MA 01906
$1,029,900
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 3,529
Days on Market: 9
Open: 5/23/26 11:30 AM - 2 PM,
5/24/26 12 PM - 2 PM

Updated 8 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
42 photos
31 Water St Saugus MA 01906
$985,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 2,408
Days on Market: 53

Updated 8 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
27 photos
12 Stevens Place Saugus MA 01906
$969,900
Beds: 4
Baths: 2
Sq Ft: 2,355
Days on Market: 22

Updated 8 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
42 photos
216 Lynn Fells Pkwy Saugus MA 01906
$949,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 2,082
Days on Market: 18

Updated 8 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment